Stomatologická ordinace Doc. MUDr. Stanislav Komárek, CSc.

 

Odborná péče o Váš chrup Široké spektrum zaměření Řada stomatologických certifikací
Praktické znalosti využívané ve stomatologické ordinaci jsou podloženy více než 15 letou vědeckou, pedagogickou a odbornou praxí na stomatologických klinikách v Hradci Králové a Olomouci. Cílem zubní ordinace je komplexní stomatologické ošetření zaměřené pro celou rodinu. Od mléčného zoubku až po bezzubé čelisti.
Patříme mezi první pracoviště u nás využívající světelnou iniciaci tuhnutí estetických materiálů.
Stomatologická ordinace je nositelem více než 4 desítek odborných kvalifikací a certifikátů obdržených u nás i v zahraničí, zaměřených především na estetickou stomatologii, endodoncii, dentální hygienu a implantologii.
 
 
 

 

Rodinné prostředí pro naše pacienty

Stomatologická ordinace se nachází v klidné vilové čtvrti Věkoše při severním okraji Hradce Králové obklopené parkovou zelení. Často nepříjemné zákroky na zubech a v ústech jsou vyváženy osobním přístupem a rodinným prostředím. Preferujeme bezbolestná ošetření s využitím špičkové technologie.

 

Prevence na předním místě

Životnost stomatologických výrobků je závislá na kvalitním ošetření a především na dokonalé spolupráci mezi stomatologickým týmem a pacientem. Rádi vysvětlíme a doporučíme vhodné prostředky ústní hygieny pro delší životnost Vašich zubů.

Mgr. Jitka Komárková

Ordinační doba

Po. až čt.: 7:00 - 16:00 hod.
Pátek: 7:00 - 13:30 hod.

Ordinace.: +420 495 521 124
Mobil: +420 603 155 085

Video prohlídka

Spustit prezentaci

Hledat na webu